Mieszkania

  MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ KONIN- WYSZYŃSKIEGO 54 M2 

264 000 PLN

 

Mieszkanie 54m2 przy ul. Kard. Wyszyńskiego 22, 1-sze piętro.

Idealna lokalizacja: PWSZ, Szkoła Podstawowa, Z.S. Górniczo-Energetycznych, Przychodnia z Apteką Med-Alko w bezpośrednim otoczeniu. Sklepy i punkty usługowe dookoła (L'Eclerc, Deichmann, EURO AGD-RTV, Biedronka, Bank PKO BP, kompleks tzw. "Pewex-u").

Mieszkanie w bardzo wysokim standardzie wykończenia: nowa instalacja elektryczna, okna wymienione w 2019r, moskitiery we wszystkich oknach, pokój dziecięcy odnowiony w 2020r, szafa lustrzana w przedpokoju z 2020r, parkiet dębowy, drewniane drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, etc.

Zintegrowanym przedmiotem oferty są również meble na wymiar (zabudowa rtv, barek narożny, regały na książki i dokumenty, szafy - zabudowy wnęk, szafki dedykowane obuwiu w przedpokoju, umeblowanie pokoju dziecięcego, cała zabudowa kuchni wraz z lodówką, zmywarką.

Do zamieszkania od maja 2022 roku.

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com

 

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ KONIN-ZATORZE 71 M2 - 315 000 PLN

 

Mieszkanie w pełni rozkładowe - 4 pokojowe na oś. Zatorze w wieżowcu na 3 piętrze.
Powierzchnia mieszkania wynosi 71 m2, na której wydzielono:

  • pokój dzienny (salon),
  • 3 sypialnie,
  • kuchnię,
  • łazienkę,
  • WC
  • 2 przedpokoje z szafami w zabudowie. 

W całym mieszkaniu na podłogach położone zostały panele. Łazienka i WC po remoncie, rolety zewnętrzne w oknach i na balkonie. Mieszkanie posiada piwnicę.

Nie wymaga żadnych nakładów finansowych.

Dodatkowym atutem mieszkania jest lokalizacja, która zapewnia bardzo bliski dostęp do komunikacji miejskiej, przedszkola, szkoły (szkoła podstawowa i liceum), sklepów, siłowni oraz basenu.

 

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com